Usprawniamy obsługę klienta – czat eksperta!

Usprawniamy obsługę klienta - czat eksperta!

Mamy nadzieję, iż ucieszy was informacja o tym, że wprowadziliśmy nową formę komunikacji z nami, czyli czat eksperta! Pragniemy jeszcze lepiej pomagać Wam w zrozumieniu zakresu naszych usług, a także rozwiać wasze wątpliwości co do najlepszego podejścia do danego tekstu.

Od poniedziałku do piątku między 8.00 a 20.00 możecie bezpośrednio kontaktować się z naszym zespołem za pomocą czata eksperta, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naszymi usługami, co pomoże Wam wybrać tę najbardziej optymalną.

Dlaczego warto skorzystać opcji czat eksperta?

Uzyskujecie natychmiastową odpowiedź na wszelkie wątpliwości bezpośrednio od osób zaangażowanych w funkcjonowanie eCORRECTORa. Są to te same osoby, które obsługują Wasze zamówienia – możecie się z nimi zapoznać w zakładce O Nas.

Czat eksperta usprawni komunikację między klientami a zespołem eCORRECTOR w fazie poprzedzającej złożenie zamówienia.

Z przyjemnością wyjaśnimy Wam, jaka jest różnica między korektą specjalistyczną a standardową.

Odpowiemy na pytanie, czy jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie w danej parze językowej, zwłaszcza w przypadku nietypowych potrzeb (historia sugeruje, że jesteśmy!).

Naświetlimy specyfikę tłumaczeń wykonywanych przez native speakerów – a jest o czym opowiadać!

Wspólnie rozważymy możliwość współpracy nad ciekawym projektem, w który jesteście zaangażowani. Mamy na tym polu bogate doświadczenie, jak chociażby zdobyte podczas niedawnej współpracy z Instytutem Łukasiewicza czy przygotowania napisów do filmów dla Grupy OdRolnika.

Udzielimy informacji na temat warunków aktualnej promocji – co jakiś czas organizujemy akcje tematyczne, w trakcie których obniżamy ceny wybranych usług. Ostatnią taką akcją był Akademicki Październik. Niebawem kolejne!
Gorąco zachęcamy do skorzystania z czatu eksperta. Do napisania!

Dodaj komentarz


Kontakt

Mill Lane, Sawston
CB22 3HY Cambridge
WIELKA BRYTANIA
 +44 788 497 7809
ul. Kłobucka 7
02-699 Warszawa
POLSKA
 +48 22 122 80 71

O nas

eCORRECTOR to specjalistyczny serwis usług językowych native speakerów. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, którym oferujemy wysokie jakościowo tłumaczenia przeznaczone na rynki zagraniczne. Naszymi klientami są także środowiska naukowe, które mogą liczyć na w pełni profesjonalną korektę publikacji wykonywaną przez native speakerów z tytułem doktora w danej dziedzinie naukowej.
Regulamin usług →