Czerwiec z Euro 2016 – nowa promocja eCORRECTOR

Czerwiec z Euro 2016 - nowa promocja eCORRECTOR

Już wkrótce francuskie stadiony zaczną wypełniać się piłkarzami reprezentującymi 24 europejskie kraje, którzy w towarzystwie widzów z całego świata rozegrają mecze w odbywającym się co cztery lata wielkim turnieju. Mowa oczywiście o finałach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, których XV edycja odbędzie się między 10 czerwca i 10 lipca na dziesięciu pięknych stadionach kraju położonego nad Loarą. Z okazji tego, że w tym roku to właśnie Francji przypadł zaszczyt organizacji Euro 2016, eCORRECTOR ogłasza czerwcową promocję – 8% zniżki na korekty i tłumaczenia native speakerów języka francuskiego!

Turniej Mistrzostw Europy w piłce nożnej, organizowany przez UEFA (Unię Europejskich Związków Piłkarskich) od 1960 roku jest nazywany największym turniejem „starego kontynentu”. Co cztery lata kibice piłkarscy z całego świata podróżują do jednego z europejskich krajów, by w świetnej stadionowej atmosferze wspierać duchem oraz dopingiem swoich faworytów. Tegorocznymi kandydatami do organizacji wielkiego widowiska były trzy kraje: Francja, Turcja oraz Włochy. W 2010 roku zapadła ostateczna decyzja komitetu wykonawczego UEFA, by pierwszy z nich stał się organizatorem Euro 2016 roku. Warto pamiętać, że dla Francuzów nie jest to pierwszy raz – już dwukrotnie stawali oni do tej pory w roli organizatora Mistrzostw Europy (w latach 1960 oraz 1984), dwukrotnie również gościli reprezentacje z całego świata organizując Mistrzostwa Świata. Z pewnością duże doświadczenie oraz wysoce rozwinięta infrastruktura stadionowa pozwoli, aby mecze rozgrywane na rozrzuconych po całym kraju obiektach – od tych w miastach Lens i Lille na północy, przez Paryż, Lyon i Bordeaux aż do Marsylii zlokalizowanej na południowym wybrzeżu – były niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli planują Państwo wyprawę czy to turystyczną czy to biznesową do Francji zachęcamy do korzystania z promocji – tylko w czerwcu na korekty i tłumaczenia native speakera języka francuskiego oferujemy 8% zniżki, warto się zatem pośpieszyć.

Dodaj komentarz


Kontakt

Mill Lane, Sawston
CB22 3HY Cambridge
WIELKA BRYTANIA
 +44 788 497 7809
ul. Kłobucka 7
02-699 Warszawa
POLSKA
 +48 22 122 80 71

O nas

eCORRECTOR to specjalistyczny serwis usług językowych native speakerów. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, którym oferujemy wysokie jakościowo tłumaczenia przeznaczone na rynki zagraniczne. Naszymi klientami są także środowiska naukowe, które mogą liczyć na w pełni profesjonalną korektę publikacji wykonywaną przez native speakerów z tytułem doktora w danej dziedzinie naukowej.
Regulamin usług →