eCORRECTOR zapewnia korektę i tłumaczenie dokumentów InCopy

eCORRECTOR zapewnia korektę i tłumaczenie dokumentów InCopy

eCORRECTOR rozpoczął nowy rok bardzo intensywnie. Udało nam się wprowadzić nowe usługi do naszej oferty! Są one w dużej mierze dedykowane naukowcom pragnącym publikować swoje osiągnięcia w międzynarodowych czasopismach. Wspominaliśmy już o pracy z formatami PDF i LaTex, teraz przyszła pora na włączenie InCopy to szerokiego zakresu obsługiwanego przez nas oprogramowania.

InCopy to narzędzie przygotowanie przez Adobe jako wsparcie dla grafików i redaktorów. Jest powiązane z InDesign, które z kolei zostało opracowane z myślą o projektantach pracujących nad magazynami, książkami, broszurami i wszelkiego typu publikacjami. InCopy jest narzędziem edycji tekstu wyposażonym w funkcje znane nam z innych edytorów, takich jak MS Word – można sprawdzić poprawność pisowni, dopasować czcionkę, nadzorować ilość słów oraz (co dla nas ogromnie ważne) śledzić zmiany. Dzięki takiej organizacji InCopy pozwala na dogłębną edycję treści zawartej w opracowanym już układzie graficznym – innymi słowy, redaktor może pracować nad tekstem bez konieczności każdorazowego angażowania grafika.

Oprogramowanie firmy Adobe jest często używane podczas przygotowywania publikacji. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się na zakup narzędzi umożliwiających pracę także nad tworzonymi przez nie formatami. Zaawansowane opcje edycji tekstu pozwalają naszym tłumaczom i native speakerom odpowiedzialnym za korektę na wprowadzenie i dopracowanie tekstu bezpośrednio w layoucie docelowej publikacji.

Wymagania naszych klientów mają odbicie w naszej ofercie, dlatego zachęcamy do kontaktu w sprawie innych, nieco mniej typowych formatów. Odpowiemy na wszelkie pytania na czacie eksperta lub pod adresem mailowym: info@ecorrector.com.

O eCORRECTOR:

Cel działalności: dostarczenie tekstu, który będzie odpowiednio odczytany przez czytelników obcojęzycznych – pozbawiony wpadek kulturowych czy nienaturalnych wyrażeń.
 
Wśród naszych klientów znajdują się osoby prywatne, instytucje kulturalne i państwowe, uniwersytety oraz ludzie nauki. Grono naszych zadowolonych klientów powiększa się bardzo szybko, co jest kolejnym dowodem naszego profesjonalizmu i rzetelności. Stale współpracujemy z kilkuset native speakerami języków docelowych, dokładnie weryfikując jakość ich pracy.

Dodaj komentarz


Kontakt

Mill Lane, Sawston
CB22 3HY Cambridge
WIELKA BRYTANIA
 +44 788 497 7809
ul. Kłobucka 7
02-699 Warszawa
POLSKA
 +48 22 122 80 71

O nas

eCORRECTOR to specjalistyczny serwis usług językowych native speakerów. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, którym oferujemy wysokie jakościowo tłumaczenia przeznaczone na rynki zagraniczne. Naszymi klientami są także środowiska naukowe, które mogą liczyć na w pełni profesjonalną korektę publikacji wykonywaną przez native speakerów z tytułem doktora w danej dziedzinie naukowej.
Regulamin usług →