Letnia odsłona magazynu TETEX

Letnia odsłona magazynu TETEX

Przedstawiamy Państwu nową odsłonę znanego już magazynu – European Technical Textiles Magazine TETEX.  Jest to cykliczne wydawnictwo branżowe, które dostarcza kompleksowych informacji na temat rynku tekstyliów technicznych. Treści są adresowane zarówno do profesjonalistów i ekspertów w branży, jak i amatorów pragnących lepszych rozwiązań. eCORRECTOR po raz kolejny miał przyjemność współpracować z jego wydawcami, dostarczając profesjonalne tłumaczenia i korekty nadesłanych tekstów.

Najnowsza edycja magazynu inspiruje nas do korzystania z ciepłych, wrześniowych dni oraz do jeszcze lepszego zaplanowania  atrakcji kolejnego lata.  Na pierwszych stronach mamy okazję poznania najciekawszych sportów letnich uprawianych w tym roku. Pojawia się tak kilka interesujących pozycji, które mogą przyciągnąć uwagę zwłaszcza miłośników adrenaliny. Ciekawe treści przekazuje artykuł dotyczący modułowego namiotu, dzięki któremu możemy poczuć się jak w domu na każdym biwaku, oraz tekst dotyczący namiotów przeciwsłonecznych. Pozostając w obszarze letnich kwater, znajdujemy także informacje o nowościach technologicznych aplikowanych w przyczepach kempingowych. TETEX dba także o bezpieczeństwo podczas letnich wyjazdów, proponując takie rozwiązania jak Flak Sack.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z letnim wydaniem magazynu TETEX:

Dodaj komentarz


Kontakt

Mill Lane, Sawston
CB22 3HY Cambridge
WIELKA BRYTANIA
 +44 788 497 7809
ul. Kłobucka 7
02-699 Warszawa
POLSKA
 +48 22 122 80 71

O nas

eCORRECTOR to specjalistyczny serwis usług językowych native speakerów. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, którym oferujemy wysokie jakościowo tłumaczenia przeznaczone na rynki zagraniczne. Naszymi klientami są także środowiska naukowe, które mogą liczyć na w pełni profesjonalną korektę publikacji wykonywaną przez native speakerów z tytułem doktora w danej dziedzinie naukowej.
Regulamin usług →