Rozwój eCORRECTORa w 2016

Rozwój eCORRECTORa w 2016

Poprzedni rok był zaledwie prologiem naszego dynamicznego wzrostu w 2016. Prześcignęliśmy nasze osiągnięcia z 2015 i wykonaliśmy założenia przyjęte na początku stycznia. Poniżej przedstawiamy cztery obszary naszej działalności, z których jesteśmy szczególnie dumni.

Rozwój naszych usług korekty i tłumaczenia

Z ogromną satysfakcją stwierdzamy, że w tym roku wykonaliśmy ponad 2000 projektów! Stosunek korekt do tłumaczeń rozkłada się mniej więcej po połowie. Rozwój w tym obszarze zawdzięczamy uważnej selekcji tłumaczy oraz korektorów dla każdego powierzonego nam tekstu oraz dokładnej wewnętrznej kontroli jakości.

Nowi członkowie zespołu

Tomasz Bortnowski i Magdalena Ochmańska zostali w tym roku nowymi zawodnikami drużyny eCORRECTOR. Oboje są filologami z pasją, a każdego dnia pomagają w realizacji projektów dotyczących korekt i tłumaczeń. Wypracowaliśmy także świetne warunki współpracy z ponad 50 ekspertami w dziedzinie tłumaczenia oraz korekty.

Uznanie dla świadczonych usług

Część tegorocznych osiągnięć jest kontynuacją wytężonej pracy w 2015 – przykładem jest wciąż trwająca współpraca z Zeszytami Naukowymi Akademii Morskiej w Szczecinie oraz kwartalnikiem Tetex Technical Textiles Magazine. Ponadto, w tym roku staliśmy się rekomendowanym korektorem czasopisma Ginekologia Polska. Potwierdzeniem jakości naszej pracy jest także możliwość współpracy z instytucjami takimi jak Instytut Łukasiewicza, Grupa odRolnika, Eurtex oraz  licznymi międzynarodowymi firmami, jak chociażby Sioen Industries.

Wsparcie organizacji charytatywnych 

Wypełniliśmy obietnicę przekazania 1% naszych zysków za dany kwartał odpowiednio Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Fundacji Kolorowy Świat, Fundacji SMA and Fundacji Niepełnosprawni Pracują.

 

Mamy nadzieję, że 2017 będzie rokiem dalszego rozwoju – planujemy w dalszym ciągu poszerzać naszą ofertę oraz podnosić jakość usług. Korzystając z okazji, pragniemy podziękować za zaufanie naszej firmie oraz życzyć naszym klientom (obecnym i przyszłym) licznych sukcesów w nowym roku!

Dodaj komentarz


Kontakt

Mill Lane, Sawston
CB22 3HY Cambridge
WIELKA BRYTANIA
 +44 788 497 7809
ul. Kłobucka 7
02-699 Warszawa
POLSKA
 +48 22 122 80 71

O nas

eCORRECTOR to specjalistyczny serwis usług językowych native speakerów. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, którym oferujemy wysokie jakościowo tłumaczenia przeznaczone na rynki zagraniczne. Naszymi klientami są także środowiska naukowe, które mogą liczyć na w pełni profesjonalną korektę publikacji wykonywaną przez native speakerów z tytułem doktora w danej dziedzinie naukowej.
Regulamin usług →