Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż artykuł “Changes in genes expression associated with cell stress in the patient with chronic perseverative stuttering” autorstwa J. Góral-Półroli, M. Żychowskiej, A. Ziółkowskiego i M. Pąchalskiej, który przeszedł korektę native speakerów eCORRECTOR został opublikowany w kwartalniku naukowym Acta Neuropsychologica. Jest to recenzowane czasopismo publikujące artykuły poświęcone związkowi mózgu z zachowaniem człowieka. Gratulujemy autorom i dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.
Jak przebiega proces korekty naukowej?
Proces korekty naukowej w eCORRECTOR rozpoczyna się od wybrania najlepszego specjalisty, który zajmie się tekstem. W każdym przypadku są to profesjonaliści doświadczeni w korekcie tekstów naukowych, a niejednokrotnie posiadają oni także tytuł doktora nauk z dziedziny podejmowanej przez manuskrypt. Następnie native speaker przystępuje do pierwszego czytania i nanosi poprawki z włączonym trybem śledzenia zmian, dzięki czemu klient może zobaczyć co i gdzie zostało zmienione. Przed przesłaniem tekstu do klienta jest on czytany parę razy, aby wyeliminować wszystkie błędy. Ostatecznie klient otrzymuje dwie wersje pliku “PROOF” z włączonym trybem śledzenia zmian oraz “FINAL” z zaakceptowanymi wszystkimi zmianami.
Za każdym razem gdy otrzymujemy zlecenie na korektę native speakerów redaktor naczelny eCORRECTOR dobiera jak najlepszych ekspertów, którzy nie tylko poprawią ewentualne błędy, ale także nadadzą nową jakość napisanym manuskryptom. Poza tym redaktor naczelny, dr Mark Hunt stale kontroluje jakość ich pracy. Dodatkowo Gwarancja Kontroli Jakości daje pewność, iż tekst będzie poprawiany przez native speakerów aż do uzyskania pełnej satysfakcji, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Zapraszamy do kontaktu z nami i jeszcze raz gratulujemy autorom publikacji artykułu!
Dodaj komentarz